Małopolski Przegląd Widowisk Jasełkowych i Kolędniczych. Harmonogram.

MAŁOPOLSKI PRZEGLĄD WIDOWISK JASEŁKOWYCH I KOLĘDNICZYCH
HARMONOGRAM

KOLEJNOŚĆ
WYSTĘPU
  NAZWA WYKONAWCY     PLACÓWKA DELEGUJĄCA
  1.  Grupa „Pasterze” z Koźlicy  Dom Kultury w Wawrzeńczycach
2. Klasa 2c   Szkoła Podstawowa nr 149 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
3. Kolędnicy z Gwiazdą  Szkoła Podstawowa im. Króla Władysława Jagiełły w Luszowicach
4.  Pastuszkowie z Gwiazdą Szkoła Podstawowa im. Króla Władysława Jagiełły w Luszowicach
5. "Mali Krzczonowianie” Stowarzyszenie  Kobiet Aktywnych Wsi Krzczonów oraz GOK Tokarnia
6. Zespół Śpiewaczy Bobrowianki Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Chełmku
7.  Zespół „Malwa” Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Chełmku

Małopolski Przegląd Widowisk Jasełkowych i Kolędniczych rozpoczyna się o godzinie 10.00. Wszystkich wykonawców prosimy o przybycie 30 min. przed rozpoczęciem . Chętnych, którzy chcą zasiąść na widowni, prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny 12 654 42 68 lub e-mailowy promocja@krakowiak.interia.pl.