OSIĄGNIĘCIA MLZPiT „KRAKOWIAK” 
DO 2011 ROKU

2011
III, IV miejsce w I Ogólnopolskim Turnieju Tańców Polskich o „Złote Pióro Księcia Kleofasa Ogińskiego” – Sokołów Podlaski (październik)

XXV Ogólnopolski Turniej Tańców Polskich „O Puchar Profesora Mariana Wieczystego” (styczeń)
Ogólnopolski Turniej Tańców Polskich „O Pierścień Księżnej Izabeli” – Puławy (luty)

X Ogólnopolski Konkurs Tańców Polskich „Tańczące Trzewiki” - Biała Podlaska (marzec)

V Małopolski Przegląd Zespołów Folklorystycznych „Smok 2011” – Kraków (kwiecień)

Mistrzostwa Polski w Tańcach Polskich „Mazur 2011” – Wieliszew (kwiecień)

Królewski Turniej Tańców Polskich „Wilanów 2011” – Wilanów (maj)

Udział w Międzynarodowym Festiwalu Folklorystycznym – Niemcy (maj)

I miejsce, II miejsce, VI miejsce VIII Międzynarodowym oraz XII Ogólnopolskim Turnieju Tańcach Polskich" O Podlaską Szyszkę" – Siemiatycze (sierpień)

Ogólnopolski Turniej Tańców Polskich – Ostrołęka (październik)

I miejsce x 3 w poszczególnych kategoriach wiekowych V Turnieju Tańców Polskich




2010
I miejsce w konkurencji Kar Mazurowych w X Mistrzostwach Polski w Tańcach Polskich "Warmia 2010" - OlsztynI miejsce i Tytuł Mistrzowski w X Mistrzostwach Polski w Tańcach Polskich - "Warmia 2010" - Olsztyn

Nagroda za całokształt pracy artystycznej w dziedzinie kultury przyznana przez Radę Dzielnicy XI Miasta Krakowa

I, II, III miejsce w IV Wojewódzkim Turnieju Tańców Polskich o Puchar Burmistrza Dobczyc

I, II, III miejsce w VII Wojewódzkim Turnieju Tańców Polskich "TAŃCZĄCE BUCIKI"

I, II miejsce w Królewskim Turnieju Tańców Polskich "Wilanów 2010"

I, IV, VI miejsce w X Ogólnopolskim Konkursie Tańców Polskich "Mazur 2010" - Wieliszew

I, II, IV, VI miejsce w IX Ogólnopolskim Konkursie Tańców Polskich "O Pierścień Księżnej Izabeli" - Puławy

I, II, III miejsce w VI Ogólnopolskim Turnieju Tańców Polskich o Puchar prof. Mariana Wieczystego - Wieliczka
I, II miejsce w XXVII Wojewódzkim Festiwalu Zespołów Artystycznych im. Jana Joachima Czecha w Starym Sączu


2009
I miejsce w VII Ogólnopolskich Spotkaniach Tanecznych "Zatańcz z Nami" - Częstochowa

I, II miejsce w XVI Ogólnopolskim Konkursie Tańców Polskich - OlsztynI miejsce w VII Ogólnopolskim Turnieju Tańców Polskich "O naszyjnik Księżniczki Gerd z Leśna" - BrusyI, II, III miejsce w XVI Ogólnopolskim Konkursie Tańców Polskich - Olsztyn

2008
I, II, III miejsce w Turnieju Tańców Polskich o Puchar Burmistrza Dobczyc - Dobczyce

I, II miejsce w Turnieju Tańców Polskich "O muszlę Bałtyku" - Malbork

I miejsce w Turnieju Tańców Polskich "O Żółty Jesienny Liść" - Kraków

II miejsce w VIII Mistrzostwach Polski w Tańcach Polskich "Mazur 2008" - Wieliszew

I, II, IV miejsce w VIII Ogólnopolskim Turnieju Tańców Polskich w Formie Towarzyskiej "Tańczące Trzewiczki" - Biała Podlaska


2006
Nagroda Naczelnika Wydziału Edukacji i Kultury UM Świnoujście - Ogólnopolski Festiwal Folkloru i Sztuki Ludowej "Lato nad Świną 2006"

II miejsce w IV Ogólnopolskich Spotkaniach Tanecznych "Zatańcz z nami" - Częstochowa

I, III miejsce w XXIII Festiwalu Zespołów Artystycznych im. Joachima Czecha w Starym Sączu

II miejsce w VI Mistrzostwach Polski w Tańcach Polskich - Puławy


1998
Grand Prix na Światowym Festiwalu Zespołów Dziecięcych - Beaufort, Kanada




1997
II miejsce na Międzynarodowym Folklorystycznym Festiwalu Dziecięcych Zespołów Pieśni i Tańca "FOMGED 97" - Istambuł, Turcja




1996
Grand Prix na IV Światowym Festiwalu Folklorystycznym - Passo Fundo, Brazylia




1995
I miejsce w Międzynarodowym Dziecięcym Festiwalu Folklorystycznym - Izmir, Turcja




1994
Grand Prix na Światowym Festiwalu Zespołów Dziecięcych - Kanada