Harmonogram zajęć dla uczestników MLZPiT „Krakowiak”

w roku szkolnym 2019/2020

 

Ważny od 01.09.2019r. ( Harmonogram może ulec zmianie)

 

LP.

 

Nazwa grupy artystycznej

 

Dni tygodnia

 

Godziny zajęć

 

Wiek uczestników zajęć

 

Miejsce , w którym odbywają się zajęcia

 

Nauczyciel uczący

1.

I grupa

Tańca Ludowego

 

 

 

 

Piątek

 

 

 

 

 

Sobota

17.15- 18.00 (1)

wokal

 

18.10- 20.30 (3)

taniec

 

 

12.00 – 13.40 (2)

taniec

 

15 - 18 lat

Siedziba Zespołu

Naucz. wokalu

Aldona Skoczek

Maria Świrska

 

Nauczyciel tańca

Beata Wilczyńska

 

Zajęcia w soboty mogą się odbywać co drugi tydzień - 4 godz.

2.

II grupa

Tańca Ludowego

 

 

Wtorek

 

 

 

 

Piątek

17.15-18.05(1)

wokal

18.10- 20.30(3)

taniec

 

16.30-18.05(2)

taniec

18.15- 19.00(1)

wokal

 

 

 

 

 

12- 13 lat

 

 

 

 

Siedziba Zespołu

Naucz. wokalu

Aldona Skoczek

Maria Świrska

 

Nauczyciel tańca

Beata Wilczyńska

 

3.

III grupa

Tańca Ludowego

 

Poniedziałek

 

 

 

wtorek

17.00 – 17.45(1)

wokal

17.55 -19.25(2)

taniec

 

16.30-18.05(2)

taniec

18.15- 19.00(1)

wokal

 

10 - 11 lat

Siedziba Zespołu

Naucz. wokalu

Aldona Skoczek

Maria Świrska

 

Nauczyciel tańca

Beata Wilczyńska

i druga osoba – w trakcie naboru.

4.

IV grupa

Tańca Ludowego

 

 

Poniedziałek

 

 

 

środa

 

 

17.05- 17.50 (1)

taniec

17.55 – 18.40(1)

wokal

 

16.00 – 17.35(2)

taniec

 

8 - 9 lat

Siedziba Zespołu

Naucz. wokalu Aldona Skoczek

Maria Świrska

 

Nauczyciel w trakcie naboru.

 

5.

V grupa

Tańca Ludowego

 

Czwartek

16.15- 17.50(2)

taniec

Podziału na grupy wiekowe dokonuje nauczyciel prowadzący

 

Siedziba Zespołu

Nauczyciel tańca

Marta Graca

 

6.




Studio Talentów

 

 

 
Środa

 

 

17.45-21.00

Podziału na grupy wiekowe dokonuje nauczyciel prowadzący

 

Siedziba Zespołu

Nauczyciel Anna Kruczek

 

 

7.

 

 

 

I grupa

Przygotowawcza

Piątek

12.45- 14.20 (2)

 

II- III kl.

SP 149

Siedziba Zespołu

Nauczyciel tańca

Marta Graca

 

8.

 

 

 

 

 

II grupa

Przygotowawcza

Wtorek

13.30-15.10 (2)

 

 

I kl.

SP 149

Siedziba Zespołu

Nauczyciel tańca

Marta Graca

 

9.

III grupa

Przygotowawcza

 

 

Poniedziałek

16.15- 17.00(1)

 

4- 5 lat

Siedziba Zespołu

Nauczyciel tańca

Marta Graca

 

10.

IV grupa

Przygotowawcza

 

Wtorek

11.40- 13.20(2)

 

I kl.

SP 149

 

Siedziba Zespołu

Nauczyciel tańca

Marta Graca

 

11.

I grupa

Rytmika

Poniedziałek

 

Czwartek

12.45- 13.30(1)

 

12.45- 13.30(1)

 

Podziału na grupy wiekowe dokonuje nauczyciel prowadzący

 

Przedszkole NR 6

w Krakowie

Nauczyciel

Marta Graca

Zbigniew Słomski

 

12.

II grupa

Rytmika

Poniedziałek

 

Czwartek

14.00- 14.45(1)

 

14.00- 14.45(1)

 

Podziału na grupy wiekowe dokonuje nauczyciel prowadzący

 

Przedszkole NR 6

w Krakowie

Nauczyciel

Marta Graca

Zbigniew Słomski

 

13.

III grupa

Rytmika

Poniedziałek

 

Czwartek

14.50- 15.35(1)

 

14.50- 15.35(1)

 

Podziału na grupy wiekowe dokonuje nauczyciel prowadzący

 

Przedszkole NR 6

w Krakowie

Nauczyciel

Marta Graca

Zbigniew Słomski

 

14.

Kapela Smyczki

 

 

 

Piątek

 

 

 

17.45 – 18.30

 

18.35 – 21.00

Kapela całość

Do grupy uczestników kwalifikuje nauczyciel uczący

Siedziba Zespołu

Maria Kędra - Biskup

 

15.

Kapela całość

 

Piątek

 

18.35 – 21.00

 

Do grupy uczestników kwalifikuje nauczyciel uczący

Siedziba Zespołu

Maria Kędra – Biskup

dr Mirosław Gawlik

Anna Lech