Rodzinny Weekend z MLZPiT "Krakowiak". Luty 2016

“Najlepszym sposobem na naukę jest doświadczanie świata na własnej skórze już od najmłodszych lat.
Dlatego powołaliśmy do życia AKADEMIĘ DUCKIE DECK z cyklem aktywności i warsztatów dla dzieci. Ich głównym celem jest rozbudzanie dziecięcej ciekawości oraz odkrywanie pasji w sobie i otaczającym świecie [...]
Przygotowane przez nas warsztaty bardzo spodobały się rodzicom i dzieciom, dlatego postanowiliśmy je kontynuować".

Tak o swojej akademii piszą jej twórcy.

W pełni zgadzamy się z tym stwierdzeniem. Dlatego też w ramach Rodzinnego Weekendu z MLZPiT “Krakowiak” zachęcamy rodziców, by zabrali swoje pociechy na kreatywne warsztaty do Akademii Duckie Deck 13, 14, 20 bądź 21 lutego.
Wstęp wolny.
Liczba miejsc ograniczona.
Szczegóły można znaleźć na stronie www.akademia.duckiedeck.com.