Budżet obywatelski. Projekt nr 11 "Zakup obuwia tanecznego dla dzieci z Zespołu Krakowiak"

zakup obuwia projekt nr 11 sPamiętajcie o budżecie obywatelskim i glosujcie na projekt dzielnicowy nr 11, czyli na "Zakup obuwia tanecznego dla dzieci z Zespołu Krakowiak". Nasi wychowankowie będą mieli duży pożytek z butów zakupionych w ramach ww. projektu. Przypominamy, że głosowanie trwa od 28 IX 2019 do 07 X 2019. Zachęcamy do oddawania głosów na nr 11. Więcej o idei tej propozycji można przeczytać tutaj.