Kolejność występowania od 1 do 25 godziny: 10:00 - 13:00
Kolejność występowania od 26 do 57 godziny: 13:00 - 17:30

Placówka (nr zgłoszenia)
Adres placówki
Wykonawca
Kolejnosc
wystepowania
SP 40 im.Biskupa Stanisława (Nr zgło.: 8)
ul. Pszczelna 40;30-385 Kraków
Pola Solarczyk
1
PRACOWNIA MUZYCZNA TRIOLKI, RABKA-ZDRÓJ PRZY POWIATOWYM CENTRUM KULTURY NOWY TARG (Nr zgło.: 85)
34-700 RABKA-ZDRÓJ, UL PODHALAŃSKA 6
TRIOLKI - ZESPÓŁ WOKALNY/ 7 WOKALISTÓW
2
Pracownia Muzyczna Triolki Rabka-Zdrój przy Powiatowym Centrum Kultury Nowy Targ (Nr zgło.: 21)
34-700 RABKA-ZDRÓJ, ul. Podhalańska nr 6
TRIOLA - zespół wokalny, kwintet
3
PRACOWNIA MUZYCZNA TRIOLKI, RABKA-ZDRÓJ PRZY POWIATOWYM CENTRUM KULTURY NOWY TARG (Nr zgło.: 84)
34-700 RABKA-ZDRÓJ, UL PODHALAŃSKA 6
TRIOLE - ZESPÓŁ WOKALNY/ OKTET
4
MDK DOM HARCERZA KRAKÓW (Nr zgło.: 17)
KRAKÓW ul.REYMONTA 18
Solista - Izabela Janowicz
5
Młodzieżowy Dom Kultury "Dom Harcerza" (Nr zgło.: 13)
ul. Reymonta 18; 30-059 Kraków
Zespół (duet) Izabela Janowicz i Hania Solarczyk - 2 osoby
6
Młodzieżowy Dom Kultury "Dom Harcerza" (Nr zgło.: 7)
ul. Reymonta 18; 30-059 Kraków
Hania Solarczyk
7
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Niewidomych i Słabowidzących (Nr zgło.: 71)
Ul. Tyniecka 6 Kraków
Zespół wokalny „ Gama” /9 osób
8
Liceum Emanuel (Nr zgło.: 23)
ul. Filarecka 18/6 30-110 Kraków
Zofia Sydor
9
GMINNY OŚRODEK KULTURY W MOGILANACH (Nr zgło.: 66)
32-031 MOGILANY, UL. GRODZKA 1
ZESPÓŁ WOKALNY: BRA BRE BRI ( 5 osób )
10
Szkoła Podstawowa nr 12 (Nr zgło.: 25)
al.Kijowska 3
Julia Biłko
11
STUDIO PIOSENKI I.M.Music - Izabela Mytnik (Nr zgło.: 99)
33-300 Nowy Sącz
PAWEŁ MADZIA 10 lat
12
PAŁAC MŁODZIEŻY W NOWYM SĄCZU (Nr zgło.: 73)
UL.RYNEK 14 33-300 NOWY SĄCZ
WERONIKA PRZYBYCIEŃ
13
PALAC MLODZIEZY (Nr zgło.: 92)
33-100 Tarnowul.J.Pilsudskiego 24
KLAUDIA RĄPAŁA
14
KOSTKA Publiczne Liceum Ogólnokształcące Jezuitów im. Św. Stanisława Kostki (Nr zgło.: 78)
Kraków, ul Spółdzielców 5
Chór
15
KOSTKA Publiczne Liceum Ogólnokształcące Jezuitów im. Św. Stanisława Kostki (Nr zgło.: 93)
Kraków, ul. Spółdzielców 5
Małgorzata Pawlik
16
KOSTKA Publiczne Liceum Ogólnokształcące Jezuitów im. Św. Stanisława Kostki (Nr zgło.: 100)
Kraków, ul. Spółdzielców 5
Paulina Rabijasz
17
Zespół Szkół Akademickich im. Króla Bolesława Chrobrego w Nowym Sączu (Nr zgło.: 96)
Jagiellońska 63, 33-300 Nowy Sącz
Gabriela Chybińska
18
Szkoła Artystyczna "Etiuda" (Nr zgło.: 64)
Jarosława Dąbrowskiego 8, 32-050 Skawina
Kinga Piekarz
19
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Libuszy (Nr zgło.: 70)
38-306 Libusza 679
Wojciech Berdychowski
20
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Libuszy (Nr zgło.: 5)
38-306 Libusza 679
Chór REGNUM SONORIS 50 osób
21
Szkoła Podstawowa 149 w Krakowie (Nr zgło.: 81)
30-611 Kraków, ul Bujaka 15
Amelia Zienkiewicz
22
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 18 (Nr zgło.: 75)
UL.BRONIEWSKIEGO 5 33-300 NOWY SĄCZ
KRYSTIAN GIZICKI
23
Centrum Kultury, Promocji i Rekreacji w Zielonkach (Nr zgło.: 58)
Ul. Ks. Jana Michalika 2a, 32-087 Zielonki
Fermata ( ilość osób: 35 )
24
Szkoła Muzyczna I stopnia w Brzesku (Nr zgło.: 50)
32-800 Brzesko, ul. Królowej Jadwigi 18
Emilia Sieniatecka
25
Dom Kultury w Brzeziu (Nr zgło.: 28)
Brzezie 79 32-014 Brzezie
Zespół : UKU BAND , 8 osób
26
Szkoła Podstawowa nr 157 (Nr zgło.: 82)
ul. Rydygiera 20 , Kraków
Nikola Dąbrowska
27
Gimnazjum Rajska Szkoła (Nr zgło.: 97)
ul. Tuchowska 113, 30-698 Kraków
Marta Stopa - śpiew, Franciszek Zarębski - gra na instrumecie: flet poprzeczny
28
CENTRUM KULTURY W SUŁOSZOWEJ (Nr zgło.: 90)
Ul. Szkolna 5, 32-045 Sułoszowa
Chór - Dziecięcy Zespół Regionalny „Prądniczanie” 10 osób
29
„Septyma” Nowy Targ (Nr zgło.: 91)
ALEJA TYSIĄCLECIA 37, NOWY TARG
Marta Limanówka
30
Septyma Nowy Targ (Nr zgło.: 15)
aleja tysiąclecia 37
Edyta Limanówka
31
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Niewidomych i Słabowidzących w Krakowie (Nr zgło.: 24)
30-404 Kraków ul. Tyniecka 6
Zespół wokalno - instrumentalny STUDIO PIOSENKI - 11 osób
32
Gminny Ośrodek Kultury i Sportu (Nr zgło.: 49)
Biały Kościół
Above the Earth 5 osób
33
Centrum Młodzieży im. dr. H. Jordana w Krakowie (Nr zgło.: 51)
ul. Krupnicza 38
Studio piosenki Voce 5 osób
34
Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Tokarni (Nr zgło.: 80)
32-436 Tokarnia 619
Zespół Mali Krzczonowianie 30 osób
35
Zgłoszenie prywatne (Nr zgło.: 94)
ul. Heila 22/7 30-654 Kraków
Zuzanna Rosa
36
Gminny Ośrodek Kultury i Sportu (Nr zgło.: 20)
Biały Kościół
Justyna Noga
37
Centrum Kultury i Sportu w Miechowie (Nr zgło.: 22)
Dom Kultury ul. Racławicka 10; 32-200 Miechów
JOANNA GAJOS
38
Szkoła Podstawowa im.św.Jadwigi Królowej w Białym Kościele (Nr zgło.: 34)
Biały Kościół 32-089 Krakowska 172
pięć osób
39
Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Królowej w Białym Kościele (Nr zgło.: 35)
Biały Kościół 32-089
Julia Niemiec
40
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 37 W KRAKOWIE (Nr zgło.: 63)
OS STALOWE 18
SANDRA SUROWIEC
41
Młodzieżowy Dom Kultury im. K. I. Gałczyńskiego w Krakowie (Nr zgło.: 98)
ul. Na Wrzosach 57, 30-816 Kraków
Małgorzata Frey
42
Młodzieżowy Dom Kultury im. K. I. Gałczyńskiego w Krakowie (Nr zgło.: 95)
ul. Na Wrzosach 57, 30-816 Kraków
Zespół Wokalny DOMINO
43
Młodzieżowy Dom Kultury "Dom Harcerza" im. prof. A. Kamińskiego (Nr zgło.: 101)
ul. Lotnicza 1, 31- 462 Kraków
Zespół Wokalny "INTRO"
44
Gimnazjum Społeczne im. Lady Sue Ryder w Woli Batorskiej (Nr zgło.: 102)
Wola Batorska 734, 32-007 Zabierzów Bocheński
Julia Świerkosz
45
SP z Oddziałami Integracyjnymi nr 15 w Krakowie (Nr zgło.: 103)
ul. Kluczborska 3 Kraków
Julia Kasperkiewicz
46
Technikum nr.6. im. Bolesława Barbackiego w Nowym Sączu (Nr zgło.: 107)
33-343 Rytro ,Młodów 162
Patrycja Kotarba
47
Gimnazjum im.Bohaterów Ziemi Nowobrzeskiej w Nowym Brzesku (Nr zgło.: 108)
Krakowska 29, 32-120 Nowe Brzesko
Aleksandra Armatys
48
Gimnazjum im.Bohaterów Ziemi Nowobrzeskiej w Nowym Brzesku (Nr zgło.: 109)
Krakowska 29, 32-120 Nowe Brzesko
Justyna Charzewska
49
Szkoła Podstawowa w Dobranowicach | Szkoła im. Jana Brzechwy (Nr zgło.: 110)
Dobranowice 67, 32-020 Dobranowice
Aleksandra Twaróg-solistka
50
Grupa Wokalna AGT / Świetlica Wiejska Rudno Dolne (Nr zgło.: 111)
Rudno Dolne 31 , 32-120 Nowe Brzesko
Olga Czarnecka
51
Grupa Wokalna AGT / Świetlica Wiejska Rudno Dolne (Nr zgło.: 112)
Rudno Dolne 31 , 32-120 Nowe Brzesko
Dominika Klasińska
52
Szkoła Podstawowa im.Stefana Pawlika w Rytrze oddział gimnazjalny (Nr zgło.: 113)
33-343 Rytro ,Młodów 162
Nina Kotarba
53
PAŁAC MŁODZIEŻY W NOWYM SĄCZU (Nr zgło.: 114)
UL.RYNEK 14 33-300 NOWY SĄCZ
GABRIELA PRUSAK
54
SP z OI nr 15 w Krakowie (Nr zgło.: 115)
ul. Kluczborska 3,
Julia Kasperkiewicz
55
SP nr 12 w Krakowie (Nr zgło.: 116)
al.Kijowska 3
Julia Biłko
56
SP nr 12 w Krakowie (Nr zgło.: 117)
al.Kijowska 3
Katarzyna Gaździńska
57