HARMONOGRAM WYSTĘPÓW WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU KOLĘD I PASTORAŁEK

Podajemy harmonogram występów Wojewódzkiego Konkursu Kolęd i Pastorałek, który odbędzie się 11.01.2014r. w naszej siedzibie (ul. Bujaka 15, budynek Gimnazjum 28, aula).

Osoby, które wysłały zgłoszenia na Konkurs, a nie znalazły się na poniższej liście, proszone są o skontaktowanie się z MLZPiT „Krakowiak” (12 654 82 52).

Lp.

Placówka delegująca

Wykonawca

10.00 – 11.30

  1.  

Samorządowe Przedszkole Nr 33 w Krakowie

Jagoda Kosoń

  1.  

Samorządowe Przedszkole Nr 51 w Krakowie

Maria Rydarowicz, Julia Polek

  1.  

Samorządowe Przedszkole Nr 6 im. H. Jordana

Szymon Cioch

 

  1.  

Samorządowe Przedszkole Nr 6 im. H. Jordana

Przedszkolny zespół „Wesołe mi-nutki”

  1.  

Samorządowe Przedszkole Nr 145 w Krakowie

Monika Śliwa

  1.  

Samorządowe Przedszkole Nr 145 w Krakowie

Piotr Kapusta

  1.  

Samorządowe Przedszkole Nr 145 w Krakowie

Patryk Ślusarczyk

  1.  

Samorządowe Przedszkole Nr 132 w Krakowie

Zespół „Puchatki”

  1.  

TĘCZOWA AKADEMIA PRZEDSZKOLA Samorządowe Przedszkole Nr 123 w Krakowie

Alicja Piotrowska

  1.  

TĘCZOWA AKADEMIA PRZEDSZKOLA Samorządowe Przedszkole Nr 123 w Krakowie

Izabela Janowicz

  1.  

TĘCZOWA AKADEMIA PRZEDSZKOLA Samorządowe Przedszkole Nr 123 w Krakowie

Nadia Broś

  1.  

Szkoła Podstawowa Nr 40 w Krakowie

Hanna Solarczyk

  1.  

Samorządowe Przedszkole Nr 35 z oddziałem integracyjnym w Krakowie

Anna Witkowska

  1.  

Samorządowe Przedszkole Nr 35 z oddziałem integracyjnym w Krakowie

Ranim Pazdor

  1.  

Samorządowe Przedszkole Nr 35 z oddziałami integracyjnymi w Krakowie

Zosia Stańczyk

  1.  

Samorządowe Przedszkole Nr 182 z oddziałami integracyjnymi w Krakowie Przy źródełku

Zespół „Milusińscy”

  1.  

Samorządowe Przedszkole Nr 182 z oddziałami integracyjnymi w Krakowie Przy źródełku

Zespół „Gumisie”

  1.  

Samorządowe Przedszkole Nr 3 w Dobczycach

Paulina Lenart

  1.  

Samorządowe Przedszkole Nr 3 w Dobczycach

Michał Żurek i chórek

  1.  

Gimnazjum Nr 28 w Krakowie im. Marszałka Józefa Piłsudskiego

Wiktoria Krawczyk

  1.  

Liceum Ogólnokształcące im. Z Nałkowskiej w Krakowie

Chór VII Liceum Ogólnokształcącego im. Z Nałkowskiej w Krakowie

  1.  

II Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego w Krakowie

Chór II Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego w Krakowie

  1.  

Publiczne Gimnazjum Jezuitów
im. Św. Stanisława Kostki

Zuzanna Radek

  1.  

Publiczne Gimnazjum Jezuitów
im. Św. Stanisława Kostki

Zespół wokalno-muzyczny „Kostka”

  1.  

Publiczne Gimnazjum Jezuitów
im. Św. Stanisława Kostki

Wiktoria Sikorska

  1.  

Samorządowe Przedszkole Nr 3 w Dobczycach

Amelia Karcz

  1.  

Samorządowe Przedszkole Nr 83 w Krakowie

Blanka Gibek

  1.  

Samorządowe Przedszkole Nr 83 w Krakowie

Sylwia Jaworska

  1.  

Pałac Młodzieży (Tarnów)

Konrad Siedlik

  1.  

Gimnazjum nr 2 im. M. Kopernika w Tarnowie

Zespół: Dawid Mik, Filip Kot

  1.  

Stowarzyszenie Kobiet Aktywnych wsi Krzczonów gm. Tokarnia

Zespół Pieśni i Tańca „Mali Krzczonowianie”

  1.  

Tarnowskie Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci i Młodzieży „Pałac”

Eliza Gąsiorowska

  1.  

Tarnowskie Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci i Młodzieży „Pałac”

Laura Lasota

  1.  

Plac Młodzieżowy w Tarnowie

Natalia Michalska

  1.  

MLZPiT „Krakowiak”

MLZPiT „Krakowiak”

  1.  

Pałac Młodzieży w Tarnowie

Marta Cholewa

11.40 – 13.15

  1.  

Studio Wokalne TALENT

Marcelina Cieślik

  1.  

Studio Wokalne TALENT

Laura Kocik

  1.  

Studio Wokalne TALENT

Klaudia Kordela

  1.  

Centrum Kultury i Sportu w Skawinie

Aleksandra Żmuda

  1.  

Centrum Kultury i Sportu w Skawinie

Małgorzata Zgrzywa

  1.  

Centrum Kultury i Sportu w Skawinie

Beata Boroń

  1.  

Centrum Kultury i Sportu w Miechowie

Joanna Gajos

  1.  

Zespół Szkół im. S. Wyspiańskiego w Waganowicach

Nikola Osika

  1.  

Zespół Szkół im. S. Wyspiańskiego w Waganowicach

Gabriela Dukat

  1.  

Zespół Szkół im. S. Wyspiańskiego w Waganowicach

Jakub Kłosiński

  1.  

Miejsko-Gminne Centrum Kultury w Słomnikach

Zespół wokalny „Promyczki”

  1.  

Miejsko-Gminne Centrum Kultury w Słomnikach

Zespół wokalny „Promyki”

  1.  

Dom Kultury w Sobolowie

Zespół wokalny „Impuls”

  1.  

Zespół Szkół w Sobolowie

Klaudia Michniak

  1.  

Zespół Szkół w Sobolowie

Kamil Serafin

  1.  

Zespół Szkół w Sobolowie

Zuzanna Stachowska

  1.  

Dom Kultury w Sobolowie

Katarzyna Kuchnik

  1.  

Nowohuckie Centrum Kultury

Zespół „Mali Hamernicy”

  1.  

Nowohuckie Centrum Kultury

Jakub Szymański

  1.  

Studio Piosenki SEPTYMA w Nowym Targu

Julia Jarząbek

  1.  

Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu

Marta Skraba

  1.  

Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu

Beata Sutor

  1.  

Szkoła Podstawowa nr 4 w Nowym Targu

Paulina Bryniarska

  1.  

Gimnazjum nr 1 im. T. Kościuszki (Nowy Targ)

Magdalena Panek

  1.  

Szkoła Podstawowa nr 4 w Nowym Targu

Martyna Plewa

  1.  

Gimnazjum nr 1 im. T. Kościuszki (Nowy Targ)

Martyna Łęcka

  1.  

Zespół Szkół w Gromniku

Kwartet wokalny z Zespołu Szkół w Gromniku - Gimnazjum

  1.  

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Libuszy

Chór „REGNUM SONORIS”

  1.  

Zespół szkolno-Przedszkolny w Libuszy

Aleksandra Przybyłowicz

  1.  

Szkoła Podstawowa Nr 18 w Nowym Sączu

Alicja Pietrzak

  1.  

Szkoła Podstawowa Nr 18 w Nowym Sączu

Karolina Pietrzak

13.30-15.00

  1.  

Szkoła Podstawowa w Koniuszy

Julia Maro

  1.  

Miejski Ośrodek Kultury (Brzesko)

Klaudia Kozioł

  1.  

Miejski Ośrodek Kultury (Brzesko)

Katarzyn Szlachta

  1.  

Miejski Ośrodek Kultury (Brzesko)

Aneta Kural

  1.  

Szkoła Podstawowa w Dobczycach

Alan Michalik

  1.  

Szkoła Podstawowa im. K.K. Baczyńskiego w Dobczycach

Lena Kowalska

  1.  

Parafia św. Mikołaja (Pcim)

Schola „Podaruj radość” im. Karola Gnocchi

  1.  

Szkoła Podstawowa im. J. Korczaka w Niegardowie

Mikołaj Duraj

  1.  

Młodzieżowy Dom Kultury (al. 29 Listopada 100 i 102)

Anna Dziura

  1.  

Młodzieżowy Dom Kultury (al. 29 Listopada 100 i 102)

Zespół „Duecik”

  1.  

Młodzieżowy Dom Kultury (al. 29 Listopada 100 i 102)

Zespół „Bim Bom”

  1.  

Gimnazjum NR 83 w Witkowicach

Emilia Tabiś

  1.  

Publiczna Szkoła Podstawowa im. J. Kochanowskiego w Jodłówce – Wałkach

Chór szkolny „Kantata”

  1.  

Klub Kultury Przegorzały

Nikola Czyżowka

  1.  

Państwowa szkoła Muzyczna II stopnia -Kraków

Zofia Sydor

  1.  

Szkoła Podstawowa Nr 90

Ola Grabowska

  1.  

Szkoła Podstawowa Nr 47 przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr w Krakowie

Klasa 3c

  1.  

Szkoła Podstawowa Nr 47 przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 w Krakowie

Zuzanna Łabuzek

  1.  

Szkoła Podstawowa Nr 47 przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 w Krakowie

Wiktor Waligóra

  1.  

Szkoła Podstawowa Nr 64 w Krakowie

Zespół „Joanki"

  1.  

Szkoła Podstawowa Nr 64 w Krakowie

Aleksandra Litak

  1.  

Szkoła Podstawowa Nr 64 w Krakowie

Oliwia Karwala

  1.  

Szkoła Podstawowa Nr 123 w Krakowie

Małgorzata Czernek

  1.  

Szkoła Podstawowa Nr 123 w Krakowie

Julia Kotkowska

  1.  

Szkoła Podstawowa Nr 123 w Krakowie

Chórek SP 123

  1.  

Pracownia Muzyczna Triolki - Rabka-Zdrój PCK w Nowym Targu

Zespół wokalny TRIOLA

  1.  

Pracownia Muzyczna Triolki - Rabka-Zdrój PCK w Nowym Targu

Zespół wokalny TRIOLKI

  1.  

Pracownia Muzyczna Triolki - Rabka-Zdrój PCK w Nowym Targu

Aleksandra Lichaj

  1.  

Zespół Szkół w Skrzydlnej

Marlena Mazgaj

  1.  

Zespół Szkół w Skrzydlnej

Karolina Szczurowska

  1.  

Zespół Szkół w Mszanie Dolnej im. Henryka Sienkiewicza

Zuzanna Wietrzyk

  1.  

Zespół Szkół w Mszanie Dolnej im. Henryka Sienkiewicza

Beata Ogiela

  1.  

Gimnazjum w Rabie Wyżnej

Klaudia Gromczak

  1.  

ZPO Gimnazjum w Kasinie Wielkiej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

Krystian Kubowicz

  1.  

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych LO im. J. Marka w Mszanie Dolnej

Anna Ogiela

  1.  

Zespół Szkół Ekonomicznych w Nr 1 w Krakowie

Schola Zespołu Szkół Ekonomicznych w Nr 1 w Krakowie

  1.  

Zespół Szkół Geodezyjno-Drogowych i Gospodarki wodnej - Kraków

Zespół wokalno-instrumentalny „GEO”

  1.  

Szkoła Podstawowa Nr 53 w Krakowie

Chór Szkoły Podstawowej Nr 53

  1.  

IV Liceum Ogólnokształcące Nr 4 w Krakowie

Chór „Jaszczwóry”

Uwaga! Polityka dotycząca cookies i podobnych technologii.
Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na używanie. Szczegóły >>